Spotkanie autorskie
KulturaPlaneta NewsPodróżeWydarzenia

Spotkanie autorskie online z Jakubem Poradą

Spotkanie autorskie online z Jakubem Poradą – czwartek, 12 sierpnia, godz. 18:00

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Jakubem Poradą.

Jakub Porada – autor, podróżnik, dziennikarz telewizyjny i radiowy

Jakub Porada, w najnowszej książce „Dasz radę. Przewodnik na trudne czasy”(Wydawnictwo Kompania Mediowa) radzi, jak podróżować za grosze, nigdy się nie nudzić, znaleźć czas na rozwijanie pasji i odnaleźć w sobie wewnętrzny spokój.

Na podstawie prywatnych historii, odniesień do własnych doświadczeń, w łatwy i barwny sposób pomaga odnaleźć potencjał i drogę do lepszego życia.

O nowej książce opowie w rozmowie z Katarzyną Borowiecką.

Jak sprawić, żeby chciało się chcieć? Jeśli potrzebujesz pozytywnego kopa, dzięki któremu zaczniesz rozwijać swoje pasje, uczyć się języków obcych, a nawet czytać jedną książkę dziennie – nie zwlekaj i weź się do lektury!

Ta książka, pełna osobistych porad, z których można korzystać garściami, jest dla każdego, niezależnie od wieku i grubości portfela. To proste! Zasługujesz na radość z życia, poznanie nowych rzeczy i poczucie sukcesu z osiągnięcia wyznaczonych celów, a także – na ekstrakasę. Wszystko to jest w zasięgu twoich możliwości.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Zapraszamy!

Jaka jest Twoja reakcja?

Podekscytowany
0
Zadowolony
0
Podoba mi się
0
Zastanawiam się
0

You may also like

More in:Kultura

Comments are closed.