CRACOW FASHION DAY

Za nami CRACOW FASHION DAY – wyjątkowy pokaz, w którym w roli modeli wystąpili muzycy, aktorzy i dziennikarze.

CRACOW FASHION DAY już przeszedł do historii!!! Kolejny już piąty pokaz zorganizowany przez małżeństwo Mariolę i Adama Turbiarz /projektantkę mody i stylistę fryzur/ – to kolejny wielki sukces pokazów z cyklu FASHION DAY.

O wrażenia po pokazie, nieco innym niż zwykle, zapytaliśmy Mariolę Turbiarz.

 – Myślę , że pokaz wyszedł w 100 % tak jak sobie zaplanowaliśmy. Chcieliśmy odejść od formy jaką robiliśmy do tej pory. Zamiast dużej sali ze zbudowanym wybiegiem zrobiliśmy pokaz w klimatycznej piwnicy krakowskiego klubu muzycznego Dietla 75. Było to dla mnie duże wyzwanie logistyczne, aby pomieścić w tym niestandardowym pomieszczeniu 140 zaproszonych osób, ale udało się. Co prawda modelki przechodziły przez kuchnię i pomieszczenia socjalne i to wymagało dużej dyscypliny i skupienia zarówno od modelek jak i gwiazd biorących udział w pokazie. Udało nam się osiągnąć zamierzony cel, aby pokaz był świętem mody – kameralny w świetnej, luźnej atmosferze, a nie festiwalem próżności, ścianki i darmowego wina. Bardzo jestem zadowolona z tego, że się udało, co przekonało mnie, że są jeszcze ludzie, którzy przychodzą na pokazy mody, aby podziwiać kolekcje projektantów  – podsumowała Mariola Turbiarz, organizatorka Cracow Fashion Day.

Tym razem organizatorzy wraz z aktorami, dziennikarzami i muzykami wspierali akcję organizowaną przez Mariolę TurbiarzPIĘKNA STAROŚĆ. Na wybiegu wystąpiły także podopieczne stowarzyszenia seniorów MANKO.

O oprawę muzyczną pokazu zadbali muzycy: Weronika Kwaśny, Dawid Skrzypczak, Krzysztof Sokołowski oraz niezastąpiony niezwykle energetyczny bębniarz Marcin Urzędowski.

Podczas wieczoru 22 kwietnia mogliśmy zobaczyć kolekcje następujących marek:

Nun. Mi
Marzena Chełmińska
Mia Stilo
Aga Pou
Słowiański Jedwab
Piotr Janicki
Paweł Węgrzyn
Lemoniade
Different style
Mariola Turbiarz
OBUWIE CARINII
OBUWIE DOMENO
TOREBKI – MICHAŁ MACIEJEWSKI / GOMA
PRACOWNIA TOREBKI NIEZWYKŁE

Na wybiegu obok profesjonalnych modelek wystąpili:

Aleksandra Chapko, Ania Grycewicz, Beata Chmielowska – Olech, Krystyna Mazurówna, Dorota Głowacka – Lesień, Karolina Chapko, Karolina Nolbrzak, Barbara Zielińska, Anna Branny, Małgorzata Piskorz, Włodek Matuszak, Paweł Stasiak, Michał Lesień – Głowacki, Kamil Dziubka, Adrian Furgalski, Jakub Świderski, Dawid Czupryński oraz Adam Turbiarz.
Partnerzy Cracow Fashion Day:
CARINII
DOMENO
HOTEL PERŁA
Club Dietla 75
Zaborowscy
Gusto Catering
Ciuciu
Wody Karpackie
Naturals Aroma
Best Nails
Nils Company
Cracow Fashion Day – fotorelacja:

We wcześniejszej zapowiedzi tegorocznego pokazu można obejrzeć fotorelację z Cracow Fashion Day 2017.