ECCO FORMAL – nowoczesność i ponadczasowa elegancja. Sezon wiosna/lato 2018

Buty z kolekcji ECCO FORMAL na sezon wiosna/lato 2018 emanują  nowoczesnością jak i ponadczasową elegancją.

Marka ECCO w kolekcji ECCO FORMAL wprowadziła świeży, współczesny akcent do klasycznych sylwetek i materiałów. Połączenie dziedzictwa z innowacją jest podstawą podejścia marki do tworzenia obuwia.

Model ECCO MELBOURNE

Wszystkie odcienie pochodzą z nowej skóry o naturalnej fakturze. Podczas, gdy kolor Amber jest bogaty i przejrzysty, istnieją subtelne różnice w odcieniach brązu poszczególnych butów ponieważ kolor nadkładany jest i wykańczany ręcznie. Użycie nowej skóry zapewnia różnorodność oraz dotyk indywidualności każdemu kto wybierze ten model Amber bez względu na okazję.

Nowoczesna stylistyka i najwyższej jakości zamszowa skóra tego modelu w kolorze Coffe w połączeniu z klasą iI elegancją sylwetki Derby sprawia, że jest to idealne obuwie zarówno formalne jak i casualowe. Niezależnie od tego czy są połączone z garniturem czy jeansami zawsze będą wyglądać stylowo.

Model ECCO KENTON

Jest to model w kolorze Cashmere – ponadczasowy, kultowy i doskonale wpisujący się w obecnie panujące trendy. Dzięki skórzanemu ściągaczowi iI solidnej konstrukcji mamy do czynienia z modelem męskim, który jest odważny i nowoczesny. Ten model to idealne połączenie mody i komfortu, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Wykonany z bogatej skóry, z częściowo skórzaną podszewką odzwierciedla dziedzictwo oraz rzemiosło marki.

Nowa kolekcja na sezon wiosna/lato 2018 wyróżnia się wyjątkowym kunsztem, wygodą oraz doskonałymi skórami, których można spodziewać się po duńskim producencie.

Fot. Aliganza

Źródło: Aliganza