Katarzyna Bosacka: chciałabym zmobilizować siebie i innych do odchudzania

Katarzyna Bosacka w nowym programie TVN Style po raz kolejny zmierzy się z tematem odchudzania, który jest jej bardzo bliski

Katarzyna Bosacka niejednokrotnie i z różnymi efektami podejmowała próby zrzucenia zbędnych kilogramów. Nie poddaje się i mimo wcześniejszych niepowodzeń po raz kolejny idzie na dietę. Podczas odchudzania najważniejsze jest odpowiednie nastawienie. Celem powinna bowiem być nie tylko szczupła sylwetka, ale przede wszystkim zmiana nawyków żywieniowych i poprawa stanu zdrowia.

Mówi: Katarzyna Bosacka, dziennikarka

W programie „Z Bosacką na diecie”, dziennikarce będzie towarzyszyła dwójka bohaterów. Wspólnie staną do walki z wagą i własnymi słabościami. Nad procesem odchudzania będą czuwali specjaliści z różnych dziedzin. Nie zabraknie przepisów na dietetyczne dania, wskazówek dotyczących aktywności fizycznej oraz porad lekarzy i psychologów.

Katarzyna Bosacka ma już na swoim koncie kilka bestsellerowych wydawnictw poświęconych zdrowemu odżywianiu. Dużą popularność zdobyła m.in. seria książek nawiązujących do programu z TVN Style „Wiem, co jem”, „Wiem, co kupuję” czy „Czy wiesz, co jesz?”.

Katarzyna Bosacka zdradza, że jej najnowsza książka, która ukarze się w tym roku będzie swoistym słownikiem zakupów spożywczych. Będą w niej opisane prawie wszystkie produkty spożywcze.To poradnik dla każdego, kto chce być świadomym, co warto kupić, a co należy omijać, by jeść zdrowo i jednocześnie smacznie. Autorka po raz kolejny będzie zachęcać czytelników do tego, by przed podejściem do kasy chłodnym okiem spojrzeli na swój koszyk i zastanowili się, czy to, co się w nim znajduje, jest zdrowe i warte swojej ceny.

Mówi: Katarzyna Bosacka, dziennikarka

Podoba Ci się? Dodaj komentarz i udostępnij:

Źródło: ©Newseria