Konturówka do powiek w żelu AMC – Inglot

Kreska na powiece to jest to, co dobrze wygląda zawsze i w dodatku można nią wymodelować odpowiednio oko. Sprawdziliśmy pod kątem trwałości i sposobu aplikacji konturówkę w żelu marki Inglot. Jak wypadła w naszym teście?

Konturówka do powiek w żelu AMC marki Inglot została poddana testom w naszej Redakcji. Nasze Panie wyznaczyły sobie za cel: sprawdzenie trwałości i wygody podczas aplikacji.

Konturówka do powiek w żelu AMC marki Inglot

Jak informuje producent, te konturówki mają szeroką gamę kolorystyczną, a także odcienie matowe oraz z delikatnymi drobinkami. “Wysoko napigmentowane, intensywne kolory zapewniają doskonałe krycie już przy pierwszej aplikacji. Delikatna, kremowa konsystencja ułatwia wykonanie precyzyjnej kreski, a wodoodporna formuła pozwala uzyskać trwały efekt bez konieczności poprawek”. Dodatkowo jest to produkt wodoodporny i hipoalergiczny.

Konturówka do powiek w żelu/planetainspiracji.pl

Fot. Materiały własne

 

Jak wypadła w naszych testach konturówka do powiek w żelu AMC marki Inglot?

Konturówka w żelu mieści się w niewielkim pudełeczku 5,5 g, a do aplikacji żelu polecane przez producenta są pędzelki 30T i 31T., które mają specjalnie wyprofilowane końcówki.

Pędzelek jest na tyle sztywny, że pozwala na delikatne rozprowadzenie żelu. Wydało nam się  to o wiele łatwiejsze niż inną konturówką w płynie czy pisaku. Jednocześnie takim pędzelkiem możemy wyczarować albo grubszą, albo cieńszą kreskę. Nawet dla osób bez wprawy taka aplikacja nie powinna sprawiać kłopotu. Tak więc jeśli chodzi o sposób nakładania tej konturówki w żelu, to przypadł nam do gustu.

Kolejną ważną sprawą, która nas interesowała, to jest jak długo kreska pozostanie bez szwanku na powiece. Ponieważ testowałyśmy ten produkt w okresie, gdzie temperatury na zewnątrz były dość wysokie, nie liczyłyśmy specjalnie na trwałość makijażu. I tu pojawiła się niespodzianka. Narysowana kreska w żelu przetrwała niemal cały dzień w dość wysokich temperaturach ( ok. 30 C) podczas umiarkowanej aktywności na powietrzu. Podczas wieczornego demakijażu zgodnie przyznałyśmy, że kreska na powiece nadal utrzymuje się w prawie nienaruszonym stanie. W kolejnych kilku dniach sytuacja powtórzyła się.

Po tym teście zdecydowanie możemy powiedzieć, że konturówka w żelu AMC Inglot spełnia nasze wymagania.

Oto nasza końcowa ocena:

APLIKACJA – bardzo wygodna dzięki konsystencji żelowej oraz odpowiednio wyprofilowanej końcówce pędzelka   *****/*****

KONSYSTENCJA – idealna do rozprowadzania   *****/*****

TRWAŁOŚĆ – bardzo dobra, nie wymaga poprawek przez wiele godzin   *****/*****

CENA – 40 zł – atrakcyjna w stosunku do jakości   *****/*****


OGÓLNA OCENA PRODUKTU:

Konturówka do powiek w żelu AMC Inglot    *****/*****   5/5*

Zdecydowanie polecamy tę konturówkę do powiek w żelu. Warto wypróbować, bo jest łatwa w stosowaniu i trwała.

Konturówka do powiek w żelu/planetainspiracji.pl

Fot. Materiały własne

Artykuł nie jest sponsorowany