Luksusowy wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku

Jeżeli szukasz ciekawego miejsca na wakacyjny wyjazd z dziećmi z dala od miejskiego zgiełku, które sprawi, że letni wypoczynek będzie frajdą dla całej rodziny, wybierz się do Hoteli SPA Dr Irena Eris.

Luksusowy wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku zapewni wakacyjny pakiet „Wytchnienie à la carte”. Jest to luksusowa propozycja, idealna dla osób ceniących sobie najwyższy komfort wypoczynku i lubiących wypoczywać wg indywidualnych upodobań. Dobierając do noclegu atrakcje z menu specjalnych dodatków w wyjątkowej cenie, nie tylko sprawisz sobie i najbliższym więcej przyjemności, ale będziesz wypoczywać tak, jak lubisz!

Wyjątkowe usytuowanie w otoczeniu natury, komfortowe warunki pobytu, znakomity serwis oraz ciekawy program animacji na całe lato sprawią, że wasze rodzinne wakacje w Hotelach SPA Dr Irena Eris na długo pozostaną miłym wspomnieniem. Każdy z nich – czy to Wzgórza Dylewskie, Krynica-Zdrój czy Polanica-Zdrój jest prawdziwą mekką dla poszukiwaczy dzikiej przyrody, miłośników ciszy i wszechobecnego spokoju. Wyjątkowe walory przyrodnicze i turystyczne okolicy stanowią raj dla entuzjastów natury oraz miłośników długich wędrówek pieszych, wypraw rowerowych i jazdy konnej. Wybierając się nieco dalej, można uczestniczyć w spływie kajakowym lub pontonowym, czy nawet w rejsie statkiem spacerowym.

Także na miejscu, każdy z hoteli oferuje różnorodność i bogactwo atrakcji, które nie pozwolą na nudę. Na luksusowy wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku skuszą się zapewne rodziny z dziećmi. Wolny czas wypełnią dzieciom ciekawe animacje tematyczne, gry, wycieczki, zajęcia sportowe i ogólnorozwojowe, a także zabawy, których autorami są najmłodsi Goście Hoteli SPA Dr Irena Eris. Po raz pierwszy dzieci miały bezpośredni wpływ wakacyjny program. Wyróżnione w konkursie „Mam pomysł” zgłoszone zabawy zostały włączone do animacji. I tak na Wzgórzach Dylewskich dzieci wyruszą w „Podróż dookoła świata”, w Krynicy-Zdroju wezmą udział w „Olimpiadzie na wesoło”, a w Polanicy-Zdroju dołączą do „Poszukiwaczy skarbów.

Również dorośli nie mogą narzekać na brak atrakcji. Hotele proponują liczne zabiegi pielęgnacyjne i SPA, aktywność ruchową w siłowni, studio cardio lub zajęcia w sali fitness prowadzone przez doświadczonych instruktorów, a także relaks w Centrum SPA oraz przepyszną kuchnię, z której słyną Hotele SPA.

Hotel SPA Dr Irena Eris w Krynicy-Zdroju tworzy, nieprzerwanie od 20 lat, wyjątkową historię miejsca. Uchodzi za ikonę polskiego rynku SPA. Podążając na bieżąco za światowymi trendami SPA, proponuje bogatą i atrakcyjną ofertę usług, profesjonalny serwis oraz dba o utrzymanie najwyższego standardu wnętrz. Dzisiaj ponownie zaskakuje swoich Gości nowym designem w malowniczym otoczeniu. – Nasi Goście są wymagający, dlatego wsłuchując się w ich potrzeby i oczekiwania, dbamy o najwyższą jakość serwisu.– wyjaśnia Wojciech Sporek, dyrektor Hotelu SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój.

Przebudowana została restauracja i bar oraz lobby hotelowe wraz z recepcją. Powiększyła się wspólna przestrzeń hotelowa oraz zmienił się wystrój modernizowanych wnętrz. Bar Przy Kominku połączono z lobby hotelowym, w którym pojawiły się kawiarniane stoliki i stylowe fotele. Można w nich się wygodnie rozsiąść i delektować ciepłem kominka oraz aromatem świeżo parzonej kawy. Restauracji Szósty Zmysł nadano nowoczesny design oraz zwiększono liczbę miejsc, dzięki czemu w porze śniadaniowej goście nie muszą wyczekiwać na wolny stolik. Zmieniono również wystrój recepcji. We wszystkich remontowanych pomieszczeniach zastosowano naturalne materiały jak kamień, drewno, szkło i wysokiej jakości tkaniny, nadając im wyjątkowy i spójny charakter. Jednocześnie zostały poddane rewitalizacji ostatnie pokoje, nie objęte do tej pory remontem, które zyskały nowe łazienki. Teraz, nie tylko można rozkoszować się budzącymi zachwyt widokami z okien na Jaworzynę Krynicką i rozciągającą się u jej stóp dolinę, ale także cieszyć się komfortem nowych przestrzeni i przyjazną atmosferą.

Na rodzinne pobyty warto wybrać pokoje family, które zapewnią więcej komfortu, a dokonanie rezerwacji bezpośrednio na stronie internetowej DrIrenaErisSPA.com zagwarantuje najlepszą cenę.

*   *   *