Robert Lewandowski wybrał apartamenty nad Bałtykiem. Wiemy, jak będą wyglądały

Robert Lewandowski koneser eleganckich przestrzeni mieszkalnych zainwestował w apartamenty nad polskim morzem.

Rober Lewandowski – czołowy piłkarz Bundesligi i kapitan reprezentacji Polski odnosi sukcesy nie tylko w sporcie, ale również na płaszczyźnie biznesowej. Jedną z wybieranych przez niego form inwestowania jest lokata kapitału w nieruchomości. Piłkarz zamiast gorącego południa Europy, wybrał położone nad Bałtykiem Świnoujście. Robert Lewandowski nie ukrywa, że lokalizacja odegrała kluczową rolę przy wyborze. Wybór naszego napastnika padł na powstające w Dzielnicy Nadmorskiej apartamenty Apart Park. Apartamentowce powstają w pierwszej linii brzegowej – dojście do plaży zajmuje zaledwie trzy minuty. Pięć minut spaceru dzieli z kolei apartamenty od słynnej świnoujskiej promenady.

  – Bardzo spodobała mi się architektura Apartparku nawiązująca do bliskości Bałtyku – mówi Robert Lewandowski. – Morze polskie i plaże są piękne, taki widok z okna mnie przekonał. Wybieram polskie inwestycje także ze względu na wysoką jakość – dodał piłkarz.

Apartamenty Apartpark wyróżniają się na tle innych nieruchomości nad Bałtykiem wyjątkową architekturą inspirowaną najbliższym otoczeniem oraz spójnie zaprojektowanymi terenami zielonymi. Swój kształt budynek Lividus zawdzięcza bliskości morza, portu i leśnej okolicy. Zaokrąglone narożniki nawiązują bezpośrednio do burt statków, a duże, wstęgowe szklenia dookoła budynku dodają lekkości i nowoczesnego charakteru całej bryle, jednocześnie zapewniając odpowiednie oświetlenie wnętrz. Kolejnym nawiązaniem do żaglowców są balkony okalające budynek.

Przestrzenie wyróżniają się dużymi przeszkleniami, które czynią apartament przestronnym, a jednocześnie zapewniają przez bardzo długi czas naturalne oświetlenie. Rober Lewandowski przy wyborze odpowiedniej inwestycji kierował się nie tylko kwestiami związanymi z designem, ale również funkcjonalnością – Apartpark łączy w sobie każdą z tych cech.

Badania i analizy rynkowe, w tym raport przeprowadzony przez Poland Sotheby’s International Realty, jednoznacznie wskazują na umacnianie się rynku nieruchomości luksusowych w Polsce. Stąd też świadoma decyzja Lewandowskiego o inwestycji w nasze nieruchomości.

Inwestowanie w nieruchomości cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Uważane jest za bezpieczne i przynoszące szybki zwrot. Apartamenty nad polskim morzem są strzałem w dziesiątkę – eksperci zgodnie twierdzą, że to inwestycja bezpieczna, o najwyższej stopie zwrotu.

Podoba Ci się? Skomentuj i udostępnij: