Runmageddon Global na Saharze już za dwa miesiące

Trwają zapisy na Runmageddon Global Sahara, który wystartuje już w marcu

Drugi Runmageddon Sahara startuje już za dwa miesiące. Zapisy ciągle trwają, a zainteresowanie biegiem rośnie. Na listach startowych zapisanych jest już prawie dwa razy więcej osób niż startujących przed rokiem w pierwszej edycji Runmageddonu Global.

Runmageddon Global

Runmageddon Global ponownie zagości na Saharze w Maroko. Sukces zeszłorocznej edycji ekstremalnego biegu skłonił organizatorów do ponownej próby zmierzenia się z organizacją wydarzenia w jednym z najgorętszych miejsc na ziemi, czyli na afrykańskiej Saharze.

Runmageddon Global

Założenie przewodnie Runmageddonu Global to wyście poza Europę na nowe kontynenty. Jak dotąd zorganizowano już jedną edycję w Afryce Północnej, w gorącym Maroko oraz drugą na pograniczu Europy i Azji w malowniczych górach Kaukazu w Gruzji.

W tym roku fani Runmageddonu będą mieli okazje zmierzyć się z nowym wyzwaniem na Saharze.

W dniach 11-17 marca 2019 będą mogli przeżyć niezapomnianą sportową przygodę i wystartować na dwóch dystansach 120 lub 50 kilometrów.

W zależności od preferencji uczestników będzie możliwość wybrania formuł bez i z przeszkodami. Dlatego też Runmageddon Sahara 2019 będzie ekstremalnym wyzwaniem nie tylko dla biegaczy przeszkodowych, ale także umożliwi przeżycie niezapomnianych chwil biegaczom długodystansowym oraz osobom, które pasjonują się turystyką sportową. W ramach trzech różnorodnych etapów, uczestnicy przemierzać będą tereny całego Maroko, poznając jego piękno. Startujący będą mogli sprawdzić swoją siłę i charakter w zróżnicowanych warunkach zaczynając od pustyń, a kończąc na marokańskich pasmach gór.

Pakiet startowy w Runmageddonie Sahara zawiera również atrakcyjną ofertę turystyczną – w programie imprezy jest między innymi zwiedzanie Marrakeszu, który stanowić będzie główną bazę logistyczną dla organizatorów. Uczestnicy biegu będą mieli również okazję skosztować wrażeń pustynnego świtu spędzając noce i poranki pod namiotami.

Mimo, iż ekstremalny bieg z przeszkodami w tak ciepłym klimacie jest dużym wyzwaniem fizycznym jak i mentalnym, odważnych chcących zmierzyć się z pustynią nie brakuje. Liczba zainteresowanych rośnie.

Wszyscy chętni, by przeżyć niezapomnianą przygodę z Runmageddonem mogą znaleźć więcej informacji o evencie na stronie: http://sahara.runmageddon.com/?event=sahara&lang=PL oraz na fanpage’u Runmageddon Global: https://www.facebook.com/RunmageddonGLOBAL/.

Runmageddon Global