Samsung Galaxy S9+ i Gear S3 Frontier w specjalnej cenie

Szukasz świetnego smartfona w duecie ze smartwatchem? Najnowsza oferta firmy Samsung to strzał w dziesiątkę.

Na rynku debiutuje specjalny zestaw Galaxy S9+ i Gear S3 Frontier. Limitowany zestaw  jest kolejnym etapem kampanii marki Samsung, której ambasadorem jest Adam Nawałka.

Galaxy S9+ i Gear S3 Frontier
Fot. Materiały promocyjne

 Galaxy S9+ i Gear S3 Frontier będzie dostępny u wybranych partnerów handlowych firmy, w specjalnej cenie. Co ważne, limitowane zestawy także objęte są promocją „Odkup Samsung”, co oznacza, że konsumenci, którzy je kupią mogą odsprzedać stary smartfon i zyskać nawet 2000 zł.

Galaxy S9+ i Gear S3 Frontier
Fot. Materiały promocyjne

Samsung Galaxy S9+ to najnowsza odsłona linii Galaxy S, wyposażona w najlepszy w historii firmy aparat fotograficzny. Dzięki aparatowi ze zmienną przysłoną oraz jasnemu obiektywowi (F1.5), smartfon zapewnia wysokiej jakości zdjęcia w każdych warunkach. Galaxy S9+ wyróżnia się także rozciągającym się od krawędzi do krawędzi telefonu ekranem Inifnity, głośnikami Stereo oraz technologią dźwięku przestrzennego Dolby Atmos.

Samsung Gear S3 Frontier to elegancki smartwatch, dedykowany dla miłośników sportu. Zegarek jest wodo i pyłoodporny (IP68). Jego tarcza pokryta jest szkłem Corning® Gorilla® SR+, które zwiększa wytrzymałość i odporność zegarka na zarysowania. Urządzenie świetnie sprawdza się w roli osobistego trenera monitorującego codzienną aktywność fizyczną.

Szczegółowe informacje o promocji Odkup Samsung dostępne są na stronie: www.odkup.samsung.pl

 

 

One thought on “Samsung Galaxy S9+ i Gear S3 Frontier w specjalnej cenie

Comments are closed.